• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/3gguvenlik
  • https://plus.google.com/+güvenlikkursu/posts
  • https://www.twitter.com/3gguvenlik
Takvim
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam170
Toplam Ziyaret1566066
Üyelik Girişi

YENİ ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTLARI DAĞITILMAKTADIR! ESKİ KİMLİK KARTINIZI YENİSİYLE DEĞİŞTİRMEK İÇİNÖzel güvenlik görevlilerinin kullanmakta oldukları eski kimlik kartlarının 31.12.2017 olarak belirlenen değişim tarihi, eski kimlik kartı değişim işlemlerinde mağduriyet yaşanmaması amacıyla  01.07.2018’e kadar uzatılmıştır. 

06/06/2016 tarihi itibariyle özel güvenlik görevlileri ve yöneticilerine yeni kimlik kartları verilmeye başlanmıştır. Kimlik kartları polikarbon malzemeden, taşıması kolay, üzerinde sahtesinin yapılmasını önleyici çeşitli güvenlik uygulamaları barındırmaktadır.
 Yeni kimlik kartı başvuru alma işleminde fiilen çalışan özel güvenlik görevlilerine,, fiilen çalışanlardan ise hava yolu, deniz yolu ve raylı ulaşım sistemlerinde çalışanlar ile adliye ve diğer kamu kurumlarında çalışanlara öncelik verilecektir. 
 
       Yeni kimlik kartı alacak özel güvenlik görevlileri ve yöneticileri çalıştıkları kurum, kuruluş veya birimleri aracılığı ile il özel güvenlik şube müdürlüklerinden randevu almak suretiyle başvuru yapacaklardır.
 
        Başvuru alma işleminde istenilen belgeler;
·    Son 6 (altı) ay içerisinde açık renk giysi ile çekilmiş, arka zemin rengi beyaz 2 adet vesikalık biyometrik fotoğraf, (Erkek adaylar için sakalsız, kravatlı, zemin rengi beyaz,  bayan adaylar için kolye ve küpesiz zemin rengi beyaz önden çekilmiş )
·    Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfının T.Vakıflar Bankası Gaziosmanpaşa Şubesi IBAN TR58 0001 5001 5800 7303 9981 15 numaralı hesabına 20TL kimlik kart ücretini T.Vakıflar Bankası şubelerinden yatırıldığına dair dekont.   

-     Eski kimlik kartının üzerindeki geçerlilik tarihi geçmiş ise yenileme müracaatında bulunduğuna dair (YENİLEME kaşesi gözükecek) yenileme sertifikasının fotokopisi.

-   ÖGG Kimlik Kartı Aslı

-    Dilekçe

yukarıdaki evrakları hazırlayıp emniyet müdürlüğünün internet sitesinden randevu alıp teslim ettiğinizde adresinize yeni kimlik kartı gönderilecektir.
01 TEMMUZ 2018 TARİHİNE KADAR MUTLAKA ESKİ KİMLİĞİNİZİ DEĞİŞTİRMEYİ UNUTMAYINIZ...


YENİ ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI RANDEVUSU ALMAK İÇİN;
 özel güvenlik randevu al


YENİ ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI İÇİN DİLEKÇE 
 yeni özel güvenlik kimlik kartı dilekçesi


 güvenlik fotoğrafıPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   16074 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın