• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/3gguvenlik
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905548571095
  • https://www.twitter.com/3gguvenlik
  • https://www.instagram.com/3gguvenlik


YENİLEME İÇİN İSTENEN BELGELER

1-        Dilekçe. (Dilekçe  randevu aldığınızda ekinde çıkacaktır.)

2-        Yenileme Eğitim Sertifikasının Aslı ve fotokopisi

3-        www.guvenlikkursum.com internet sitesinden indirip ve bilgisayar ortamında veya daktilo ile dolduracağınız  Güvenlik Soruşturma Formu. (1 asıl, 1 fotokopi istenmektedir. MUHTAR ONAYINA GEREK YOKTUR.

4-        Üzerinde TC kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı, Ehliyet vb. resmi kimlik fotokopisi. (1 Adet)

5-        Kan grubunu gösterir belge fotokopisi. (Ögg Kimlik Kartında yada Ehliyette yazıyorsa fotokopisi )

6-        2 adet biyometrik fotoğraf. (Pasaport işlemlerinde kullanılan standarda uygun olacak)(NOT: Fotoğraflar ön cepheden çekilmiş Sakalsız,kravatlı, kolye ve küpsesiz  Arka fon BEYAZ olacaktır.)

7-        Özel Güvenlik Kimlik Kartı Aslı ve Fotokopisi

8-        Varsa Parmak izi verenlere ait “Parmak izi Ve Fotoğraf Kayıt Formu’nun fotokopisi (Yoksa evrak tesliminde alacaklar) 2008 Kasım ayından sonra ehliyet, pasaport ve silah ruhsatı almak için dijital ortamda parmak izi verenler tekrar parmak izi vermemeleri için almış oldukları belge fotokopisi(ehliyet, pasaport ve silah ruhsatı)veya parmak izi çıktılarından bir nüsha getireceklerdir.) 

9- -  Özel Güvenlik Kimlik Kart Ücretini HALK BANKASI TÜRK POLİS TEŞKİLATINI GÜÇLENDİRME VAKFI Hesabına IBAN TR02 0001 2009 4130 0016 0000 96  HALK BANKASI ŞUBELERİNDEN YATIRABİLİRSİNİZ. 40TL Yatırdığınıza dair dekontu mutlaka alınız. İnternet dökümü ve bankamatik fişi kabul edilmemektedir.

10-   DİPLOMA : İl dışından kimliği olanlar İstanbul’ dan  yeni özel güvenlik kimlik kartı almak istiyorlarsa mutlaka okul diplomasının aslı ve fotokopisini de yanlarında götürmeleri gerekmektedir.

RANDEVU NASIL ALIRIM?

BU EVRAKLARI NEREYE TESLİM ETMEM GEREKİYOR?

-e-randevu.istanbul.pol.tr web adresinden

   

SİTEYE GİRDİĞİNİZDE KARŞINIZA

BU 3 SEÇENEK GELEKECEK.

İŞLEM TÜRÜNÜ SEÇİNİZ’E TIKLADIĞINIZDA

ÖZEL GÜVENLİK KİMLİĞİ’Nİ SEÇİN

2NCİ SEÇENEKTEN İSE YAPACAĞINIZ İŞLEMİ SEÇİN MENÜSÜNDEN

İŞLEMİNİZİ SEÇİP DEVAM EDİNİZ.

Kendinize uygun olanı seçip istenen bilgilerin tamamını eksiksiz oldurduktan sonra TAKİP FİŞİ YAZDIR butonu bastığınızda randevu takip fişinizi yazdırabilirsiniz. Ve bu takip fişindeki sıraya göre evrakları hazırlayıp tek poşet dosya içinde Özel Güvenlik Şube Müdürlüğüne teslim etmeniz gerekir...

İSTANBUL DA TEK TESLİM EDECEĞİNİZ YER İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’DÜR.

Metrobüs ile gidildiğinde MECİDİYEKÖY durağında inilir,yürüme mesafesindedir. Sizin teslim edeceğiniz yer 1nci Katta Özel Güvenlik Şubedir. Evraklar Özel Güvenlik Şube Müdürlüğüne şahsen elden teslim edilmesi gerekmektedir...

 

 ÖNEMLİ !!!

* Jandarma bölgesinde ikamet eden şahıslar müracaatlarını İl Jandarma Komutanlığına yapacaklardır.

** Yenileme de Sağlık raporu istenmez almanıza gerek yoktur.

***Özel Güvenlik Kartınız varsa tekrar  Özel Güvenlik Kimlik Vergi harcı yatırmanıza gerek yoktur. Vergi harcı 1 defaya mahsus olarak alınır. Sertifika aldınız ancak özel güvenlik kimlik kartı için hiç başvuru yapmadıysanız  ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI ALMAK İÇİN MÜRACAAT EVKARLARI nı hazırlamaları gerekmektedir. Bu listeye www.guvenlikkursum.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Ayrıntılı bilgi için www.guvenlikkursum.com
g
üvenlik kursu, güvenlik eğitimi, güvenlik sertifikası

 


0 Yorum - Yorum Yaz