• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/3gguvenlik
  • https://www.twitter.com/3gguvenlik
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam293
Toplam Ziyaret1751468
Üyelik Girişi

23 HAZİRAN 2019 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN ÖZEL GÜVENLİK SINAVI İÇİN KURS KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

3G Güvenlik,Güvenlik Eğitimi,Güvenlik Kursu,Güvenlik Sertifikası

23 HAZİRAN 2019 TARİHİNDE
YAPILACAK OLAN ÖZEL GÜVENLİK
SINAVI İÇİN KURS KAYITLARIMIZ
DEVAM ETMEKTEDİR.


Özel Güvenlik Eğitim Merkezimiz de Silahlı
ve Silahsız Özel Güvenlik Kursları Yapılmaktadır.


Silahsız Güvenlik Eğitimi ( Silahsız Güvenlik Kursu ):

       İlk defa özel güvenlik eğitimi ( özel güvenlik kursu ) alacaklar için kurs süresi toplam 100 ders saatidir.
İlköğretim Okulu mezunu(ortaokulu bitirmiş) ve 18 yaşını doldurmuş 19 yaşından gün almış kişiler katılabilirler.
Kurs tarih ve ücretlerimiz için bize buradan ulaşabilirsiniz...

 Silahsız Özel Güvenlik Kursuna Kayıt İçin Gerekli Evraklar

1- 2 Adet Fotoğraf (Erkek Adaylar da Sakalsız, Kravatlı, küpesiz zemin rengi beyaz. Bayan Adaylar da ise kolye ve küpesiz, zemin rengi beyaz)
2-En az Ortakoul Diploma Fotokopisi(Lise ve Üniversitede de okuyor iseniz öğrenci belgesi)
3-Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
4-Silahsız Özel Güvenlik Olur İbareli Sağlık Raporu ( Tıp merkezlerinden SİLAHSIZ ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLUR ibaresi olması gerekmektedir.) 

Not: Silahsız özel güvenlik eğitimi alabilmeniz için kanun gereği en az ortaokul ( 8yıl) mezuniyet şartı vardır. Lise ve dengi okullarda okuyor iseniz bu eğitimi alabilirsiniz. İlkokul mezunları (5yıl) bu eğitimi alamazlar.

 

Silahlı Özel Güvenlik Eğitimi ( Silahlı Özel Güvenlik Kursu ) :

ilk defa özel güvenlik eğitimi ( özel güvenlik kursu ) alacak kişilere verilen bir eğitimtir. Silahlı özel güvenlik eğitim süresi toplam 120 ders saatidir. Lise mezunu ve 21 yaşını doldurmuş 22 yaşından gün almış olanlar katılabilirler. Özel güvenlik kurs tarihleri ve ücretlerimiz için bize buradan ulaşabilirsiniz...

 Silahlı Eğitim Kursuna Kayıt için gerekli evraklar

1- 2 Adet Fotoğraf ( Erkek Adaylarda Sakalsız, Kravatlı, küpesiz, zemin rengi beyaz. Bayan adaylarda ise kolye ve küpesiz zemin rengi beyaz)
2- En Az Lise Diploma Fotokopisi(üniversitede okuyor iseniz öğrenci belgesi)
3- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
4- Silahlı Özel Güvenlik Olur İbareli Sağlık Raporu.( Sağlık raporu tam teşekküllü devlet hastanesinden alınması gerekmektedir) 


Not: Silahlı güvenlik kursuna katılabilmeniz için kanun gereği en az lise mezuniyet şartı aranır. Lise ve dengi okullarda okuyor olmak bu eğitim almaya yeterli değildir. Kanun gereği en az lise mezuniyet şartı aranır. Ortaokul yada Lise de okuyor iseniz ancak silahsız güvenlik eğitimi alabilirsiniz. Liseden mezun olduktan sonra silahlıya çevirebilirsiniz.Silahsız Yenileme Eğitimi ( Silahsız Özel Güvenli Yenileme Kursu ) :


Özel güvenlik kimlik kartının/ özel güvenlik eğitim sertifikasının geçerlilik süresi dolmadan mutlaka yenileme eğitimi almaları gerekmektedir. Yenileme eğitimi toplam 50 saat olup kurs tarih ve ücretlerimiz için bize buradan ulaşabilirsiniz...

 

 Silahsız Yenileme Kursuna Kayıt için gerekli evraklar

1- 2 Adet Fotoğraf ( Erkek Adaylar da Sakalsız, Kravatlı, küpesiz zemin rengi beyaz. Bayan Adaylar da ise Kolye ve Küpesiz zemin rengi beyaz)
2-Diploma Fotokopisi
3-Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
4-Özel Güvenlik Kimlik Kartı Fotokopisi.

Not: Bu kursa özel güvenlik kimlik kartı yada özel güvenlik sertifikası olan kişiler diledikleri zaman katılabilirler. (5188 Sayılı kanunda değişiklik yapılmış olup daha önceden özel güvenlik kimlik kartının süresinin bitmesine 1yıl kalanlar yada enaz 6 ay kalanlar girmeliydiler şimdi bu zorunluluk yapılan kanun değişikliğiyle kalkmıştır. Diledikleri zaman yenileme eğitimi alıp kimlik kartlarının süresini uzatabilirler...)


 

 Silahlı Yenileme Eğitimi ( Silahlı Özel Güvenlik Yenileme Kursu ) :


Özel güvenlik kimlik kartı yada Güvenlik Sertifikasının geçerlilik süresi dolmadan mutlaka yenileme eğitimi almaları gerekmektedir. Yenileme eğitiminin süresi 60 saat.  Kurs tarih ve ücretlerimiz için bize buradan ulaşabilirsiniz...

   Silahlı Yenileme Kursuna Kayıt için gerekli evraklar

1- 2 Adet Fotoğraf (Erkek Adaylarda; Sakalsız, Kravatlı, küpesiz, zemin rengi beyaz. Bayan Adaylar da ise kolye ve küpesiz zemin rengi beyaz)
2- Diploma Fotokopisi
3- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
4- Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı Fotokopisi / Temel Eğitim Sertifikası Fotokopisi.
 

Not: Silahlı Yenileme kursuna özel güvenlik kimlik kartı yada özel güvenlik sertifikası olan kişiler diledikleri zaman katılabilirler. (5188 Sayılı kanunda değişiklik yapılmış olup daha önceden özel güvenlik kimlik kartının süresinin bitmesine 1yıl kalanlar yada enaz 6 ay kalanlar girmeliydiler şimdi bu zorunluluk yapılan kanun değişikliğiyle kalkmıştır. Diledikleri zaman yenileme eğitimi alıp kimlik kartlarının süresini uzatabilirler)

Silah Fark Eğitimi ( Silahsız Sertifika / Silahsız kimlik kartını silahlıya çevirmek için):

En az Lise mezunu 21 yaşını bitirmiş 22 yaşından gün almış olanlar ve silahsız güvenlik sertifikasına yada özel güvenlik kimlik kartına sahip kişiler bu eğitimi alabilirler. Silahsız sertifikasını / silahsız kimliğini silahlıya çevirmek isteyenler 20 saat silah dersi görecektir. Kurs tarih ve ücretleri için bize buradan ulaşabilirsiniz... 

  

Silah Fark Eğitimine Kayıt için gerekli evraklar

1- 2 Adet Fotoğraf ( Sakalsız, Kravatlı,Kolye,Küpesiz)
2- En az Lise Diploma Fotokopisi
3- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
4- Silahsız Özel Güvenlik Kimlik Kartı Fotokopisi / Silahsız Özel güvenlik Sertifika Fotokopisi
5- Silahlı Özel Güvenlik Olur İbareli Sağlık Raporu (Bu raporu tam teşekküllü devlet hastanelerinden alabilirsiniz. Raporda mutlaka SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLUR ibaresi olmalıdr.


Not : Silahsız kimliği silahlıya çevirmek isteyenler en az lise mezunu ve silahsız özel güvenlik kimlik kartı yada sertifikası olması gerekir.

1137 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın